Stěhování

Stěhování bytů, domácností a domů

Spolehlivě odstěhujeme váš byt, dům, či podnájem. Vše s maximálním ohledem na váš majetek. Pomůžeme vám i s demontáží nábytku, nebo se zabalením věcí do ochranných prostředků proti poškození.

Vždy pro vás vybereme tu nejvýhodnější variantu – počet pracovníků i velikost stěhovacích vozidel. Naším cílem je co nejrychlejší, nejlevnější , nejkvaltinější odstěhování vaší domácnosti.

Stěhování kanceláří ,firem , úřadů a škol

Jsme rychlý a časově flexibilní i pro stěhování kancelářských prostor, či jiných firem a podniků.

S největší opatrností odstěhujeme vaše počítače, kopírky, kancelářský nábytek i obsah vašeho archivu. Vše s maximální pečlivostí, aby se nic nepoškodilo. Můžeme si dohodnout i způsob označení krabic a věcí, abychom na novém působišti vše nosili na přesné místo, kde už věci zůstanou. Tím Vám ušetříme mnoho času a hledání v přivezených věcech, z čehož má většina šéfů firem největší obavy.

Pokud by náhodou došlo k nějakému poškození při stěhování nebo po cestě, na vše jsme pojištěni do 1 mil u ČPP pojišťovny. Jakýkoliv případný problém vždy vyřešíme zejména k vaší spokojenosti. Pracujeme tak, abychom pojistku nikdy nemuseli využít.

Stěhování klavírů a pianin

Víme, co vyžaduje zacházení takovým klavír či piánem. Poneseme jej jako v bavlnce se speciálním popruhy a kurty.Při manipulaci, při nakládání i při jízdě budeme dbát nejvyšší opatrnosti, aby se vašemu klavíru nebo piánu nic nestalo.

Stěhování těžkých břemen

Už jsme stěhovali snad vše, co si dokážete představit. Trezory,kameny,pece,vybavení kuchyní a gastra, automaty na pití, velké stroje, piána a mnoho dalšího. Ani půl tuny není pro naše borce žádný problém J.

Dejte nám vědět, co potřebujete odstěhovat. Pomůže nám odhad hmotnosti i rozměry. U těžkých břemen máme trošku jiný způsob účtování, protože se u toho opravdu zapotíme. Těžká břemena tedy účtujeme podle vzdálenosti, počtu pater, přístupu, hmotnosti a rozměrů.

 

Mezinárodní stěhování

STĚHOVÁNÍ DO ZAHRANIČÍ I STĚHOVÁNÍ ZE ZAHRANIČÍ

Zajišťujeme mezinárodní stěhování na vysoké úrovni v rámci celé Evropy. Přestěhujeme jak do zahraničí tak ze zahraničí do České republiky. Veškeré zboží je  profesionálně zabezpečené .
Zahraniční stěhování probíhá stejným způsobem jako vnitrostátní. Důležitým faktorem pro zajištění kvalitních služeb je stanovený odhad skutečného množství předmětů ke stěhování, který vytvoříme na základě objednávky a  komunikace s klientem.