Vyklízení a likvidace

Vyklízení a likvidace

Máte v bytě, či domě starý nábytek, který vám jen zabírá místo? Ozvěte se nám, zajistíme jeho odvoz a ekologickou likvidaci. Díky našim prostorným vozidlům se bez problémů se postaráme i o rozměrnější kusy nábytku, jako jsou knihovny, postele, matrace, apod. Když už budeme u vás, můžete využít kapacity našeho nákladního vozu a nechat si odvézt jakékoliv nepotřebné věci, které se vám za mnoho let nastřádaly. V případě zájmu vám rádi pomůžeme i s jejich roztříděním, demontáží a vyklizením. Jsme maximálně přizpůsobiví z hlediska termínu. Ani vyklízení večer, o víkendu, nebo v den státního svátku pro nás není problém a je za stejně výhodné ceny, jako ve všední den.

Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář, jaká je adresa domu a jaký je vámi preferovaný termín. Co nejdříve se vám ozveme a dohodneme pro vás nejvýhodnější podmínky.

Odvoz do sběrného dvora

Potřebujete využít sběrné dvory v Hradci Králové a okolí? Netahejte se s těžkými věcmi sami. Obzvlášť pokud potřebujete zlikvidovat objemnější, nebo znečištěné věci, nešpiňte si vlastní auto. Využijte našich dodávek a našich zkušených pracovníků, kteří vám s nakládkou a odvozem rádi pomohou. Jsme maximálně přizpůsobiví z hlediska termínu. Ani práce večer, o víkendu, nebo v den státního svátku pro nás není problém a je za stejně výhodné ceny, jako ve všední den.

Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář, jaký je vámi preferovaný termín. Co nejdříve se vám ozveme a dohodneme pro vás nejvýhodnější podmínky.

Poptávkový formulář